Turystyka zdrowotna

SANATORIUM „SZACHTAR”*** - w TRUSKAWCU

Sanatorium jest położone w południowej części Truskawca, niedaleko sanatorium KARPATY, 2 km od dworca kolejowego i autobusowego, 650 m od głównego deptaka, spacer do pijalni wód mineralnych lub do centrum zajmuje maksymalnie 15 minut.

Sanatorium SZACHTAR – to siedmiopiętrowy budynek, funkcjonujący, jako złożony zespól, obejmujący część sypialna, centrum medyczne i diagnostyczne, oraz stołówkę i kawiarnie. Na terenie sanatorium znajduje się duży basen rehabilitacyjny, sauna, siłownia, boiska do gry w piłkę, sale sportowe, pijalnia wód mineralnych, wypożyczalnia rowerów, biblioteka, salon kosmetyczny, bar.

Pokoje – 1, - 2 - osobowe z łazienka, TV, lodówka, suszarka do włosów, czajnikiem. Dostępny internet na terenie obiektu.

Organizowane są wieczorki zapoznawcze i pożegnalne, odbywają się w restauracji ukraińskiej, z zabawa przy muzyce na żywo i degustacja ukraińskich potraw. W sanatorium Szachtar swoja siedzibę ma lokalne biuro turystyczne, proponujące lokalne wycieczki.

Obiekt posiada pokój dla dzieci z wychowawca i zabawkami.

Cena za 8 dni / 7 nocy za osobę                    za 13 dni / 12 nocy

Pokój 2 osobowy 990 zł                                1590 zł

Pokój 1 osobowy 1390 zł                              2240 zł

Pollux 1390 zł                                                2290 zł

2 Pokojowy Lux 1440 zł                               2390 zł

 

ZAPRASZA BIURO PODRÓŻY ALEX – tel. 600826144, 85/6759796

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.alexbp.pl